Angajam Tour Manager ! (Detalii AICI)

Candidatul ideal:

- Cunostinte generale din industria muzicala si cea de concerte

- Cunoasterea pachetului Office – Word, Excell

- Posesor de carnet auto, bun conducator auto

- Engleza - nivel avansat (alte limbi straine constituie un avantaj);

- Capacitate de analiza si planificare;

- Capacitate foarte buna de comunicare, negociere si relationare - atat cu clientii, cat si cu diversi artisti;

- Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate;

Responsabilitati si sarcini:

-    Responsabilitati de administrare, vanzare si tour management

-    Pregatirea ofertei la cererea clientilor (calcul tarife, oferte speciale) sau vanzarea unor noi oferte

-    Realizarea/confirmarea rezervarilor, aspecte financiare legate de turnee, sustinerea relatiei cu Promoterii,            Managerii de club/sala de concerte, agentiile de Ticketing,

-    Emiterea de documente de calatorie si urmarirea desfasurarii actiunilor;

-    Confirmarea si urmarirea respectarii tuturor aspectelor legate de evenimente

-    Rapiditate in actiune, personalitate energica, eficienta

Asteptam CV si pozele dumneavoastra pe contact@damany.ro